محل تبلیغات شما

بازار تولید , تجارت و خدمات رسمی ایران

راه اندازی کسب و کار مجازی یا اینترنتی

کسب و کار اینترنتی یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. چون در هر شرایطی کسب و کارتان برای شما پولسازی می کند. بر خلاف تصور خیلی از دوستان راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصلا کار سختی نیست اما به موفقیت رساندن آن آسان نیست! یکی از سریع ترین روش های کسب درآمد این است که برای خود یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید. در هر شرایطی باشید؛ بدون داشتن سرمایه، بدون دانش فنی و تخصصی، بدون داشتن نیرو و دفتر کار، بدون داشتن مجوز، بدون داشتن ایده ناب و حتی بدون داشتن محصول و خدمت خاصی می توانید کسب و کار اینترنتی خودتان را همین حالا راه اندازی کنید.

شاید شما هم این سوالات را مدام در ذهن خود تکرار می کنید که کسب و کار اینترنتی اصلا چیه؟ چطور بدون سرمایه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟ چطور بدون داشتن ایده کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟ چطور تنهایی، بدون دفتر کار و در منزل یک کسب و کار اینترنتی برای خودم راه اندازی کنم؟ و سوالات مشابه دیگر که جواب همه آن ها در همین مقاله به شما داده شده است.

اگر فکر می کنید راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کار سختی است و به قول معروف کار هر کسی نیست پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید. چون در این مقاله برای اولین بار قصد دارم نقشه راه ساخت کسب و کار اینترنتی را به شما نشان دهم. صفر تا صد آن چه نیاز دارید تا یک کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز را راه اندازی کنید را به شما کامل توضیح می دهم.

کسب و کار اینترنتی چیست؟

قبل از هر چیز بهتر است ببینیم به چه کسب و کارهایی کسب و کار اینترنتی می گویند؟ به طور کلی به کسب درآمد از طریق اینترنت و هر فعالیت اینترنتی که منجر به درآمدزایی شود کسب و کار اینترنتی گفته می شود. کسب و کار اینترنتی مدل های مختلفی دارد که در ادامه در مورد آن ها صحبت می کنم.

ولی واقعا اینطور نیست که به هر روش درآمد زایی در اینترنت کسب و کار اینترنتی گفته شود. کسب و کار اینترنتی کسب و کاری است که صاحب اصلی آن خودتان هستید و از طریق آن درآمد پایدار و ثابتی داشته باشید. هر چند اگر محصولات شرکت یا شخص دیگری را می فروشید باید صاحب اصلی بستر کسب و کار خودتان باشید.

مثلا دارای وب سایتی باشید که در آن محصولات شرکت دیگری را به صورت واسطه ای می فروشید. این دقیقا یک کسب و کار اینترنتی است.

SUPERTOPS.IR بازار تولید, تجارت و خدمات رسمی ایران سوپر تاپس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها